Nariams

Samsung Galaxy S III

Vertinti
Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S3
Autoriaus įvertinimas: 
5
Skaitytojų įvertinimas: 
3
Vidurkis: 3 (1 balsas)
Privalumai: 
Android Ice Cream Sandwich operacinė sistema, vieta microSD kortelei;
Telefono dizainas ir 4,8 '' skersmens ekranas.
Minusai: 
Kaina.

Samsung jau kurį laiką neužleidžia tvirčiausių pozicijų geriausiai pasaulyje vertinamų išmaniųjų telefonų dešimtuke. Išbandžius Samsung Galaxy s3 susidaro įspūdis, kad ir neketina užleisti. Naujausia Android o.s., daugiau nei 12 cm skermens AMOLED aukštos raiškos ekranas ir gamintojų parinkta gamtos tematika tikrai nepaliks abejingų. Bet apie viską – iš eilės.

Dizainas

Kaip jau minėjome, gamintojai šio telefono dizaino kūrybos procese sėmėsi įkvėpimo iš gamtos. Tai atsispindi net siūlomų modelių spalvų pavadinimuose – ‚marmuro balta‘ ir ‚jūros akmenėlio mėlyna‘.

Nors iš pirmo žvilgsnio Galaxy s3 gali pasirodyti šiek tiek per daug ‚plastikinis‘, jis tikrai neatrodo pigiai (o ir pats gamyboje naudotas ‚plastikas‘ iš tiesų yra itin patvarus polikarbonatas). Turint omenyje, kad 136,6 mm aukščio, 70,6 mm pločio ir 8,6 mm storio 12 cm skermens ekraną talpinantis telefonas sveria vos apie 130 g, per daug skųstis metalinių detalių stoka tikrai nederėtų.

Jei trumpai – nors ir pakankamai didelis, Galaxy S3 yra itin aptakus, tad ir neįtikėtinai patogus laikyti delne. Dėka savo plonumo šis telefonas puikiai ‚įsitaiso‘ užpakalinėje džinsų kišenėje. Man asmeniškai - mėlynasis modelis atrodo kiek rimčiau (solidžiau), tačiau tai yra gryniausias skonio reikalas.

Žvėris, tūnantis viduje

Nuėmus baterijos dangtelį (kuris, beje, pasirodė tikrai tvirtas), rasite vietą papildomai MicroSD atminties kortelei, leisiančiai jau esamą 64 GB vidinę telefono atmintį praplėsti net iki 128 GB! Palyginimui, tiek telpa mano naudojamame Macbook Air nešiojamame kompiuteryje.

Kitaip tariant, susidurti su poreikiu nuolat ‚pravalyti‘ mobilųjį tam, kad ‚atlaisvinti‘ vietos naujoms programėlėms greičiausiai neteks.

Ekranas ir valdymas

Nors iki šiol AMOLED ekranai sulaukdavo nemažai kritikos dėl gerokai per tirštų spalvų (ilgai žiūrint į tokį ekraną tiesiog paskausdavo akis), Samsung Galaxy s3 atveju gamintojams pavyko rasti ‚aukso viduriuką‘. Tiesa, pagal gamyklinius nustatymus ekranas mums pasirodė šiek tiek per tamsus, bet jį pašviesinti galima ‚įėjus‘ į nustatymų meniu.

Jei jau prakalbome apie meniu, šio telefono valdymas yra itin interaktyvus. Nuspaudus užrakinimo/atrakinimo mygtuką (esantį dešiniajame korpuso šone) ekrane išvysite raibuliuojančio vandens motyvą bei išgirsite tekančio vandens garsą. Tai toli gražu patiks ne visiems (kolega šį garsą prilygino WC bakelio nuleidimui), bet ne bėda – juk visuomet yra ‚nustatymų‘ meniu ir galimybė erzinančias telefono savybes (bent kai kurias) pašalinti.

Nors lietimui jautrus ekranas yra pakankamai reaktyvus, nuspaudus fizinius mygtukus (meniu, esantį žemiau ekrano, arba minėtąjį užrakinimo/atrakinimo mygtuką dešiniajame korpuso šone) tenka milisekundę lukterėti. Kadangi ta pati problema ‚kankino‘ ir Galaxy s2, belieka šį ‚minusiuką‘ priskirti visi Galaxy giminei.

Ekrano apačioje galėsite išdėstyti net penkias dažniausiai naudojamų programėlių ikonas (adresų knygelę, elektroninį paštą, socialinio tinklo prieigą, naršyklę ar kt.), tad jas pasiekti galėsite vienu paspaudimu.

Baterija

Itin įdomu yra tai, kad gamintojai gana inovatyviai pažvelgė į visus išmaniuosius telefonus itin kankinačią problemą – greitą baterijos ‚nuovargį‘.

Samsung Galaxy S3 ekranas yra pagamintas taip, kad jis reaguoja į vartotojo žvilgsnį (‚Smart Stay‘ technologija). Stebint ekraną jis pašviesėja, o nusukus žvilgsnį – aptemsta, taip taupydamas energiją.

Taip pat, esant užrakinimo būsenai, paėmus į delną savo mobilųjį šis švelniai suvibruos, jei turite praleistų skambučių ar naujų tekstinių pranešimų. Ir nors nereikia tikėtis, kad savojo išmaniojo telefono nereikės krauti kasdien, Galaxy s3 randami energijos taupymo būdai tikrai džiugina.

Kamera ir video

Samsung savąjį Galaxy s3 ‚aprūpino‘ 8 megapikselių kamera, LED blicu ir užpakaline šviesele su sensoriumi.

Nereikia nė sakyti, kad, jei neesate itin išrankus profesionalus fotografas, šis telefonas tikrai atstos vidutinį šiuolaikinį fotoaparatą.

Turint omenyje didelę telefono talpą bei galimybę taikyti įvairius foto efektus, įsimintiniausioms akimirkoms fiksuoti šis aparatas yra tiesiog puikus. Beje, jokių uždelsimų tarp paspaudimo ir paties fotografavimo. Likome tikrai patenkinti.

Telefone rasite ir priekinę kamerą – ji itin pravers video pokalbių metu.

Pagyrų nusipelno ir Samsung Galaxy s3 telefonu filmuoti video. Tiek vaizdas, tiek garsas yra aiškūs, jokio pašalinio pigesniems telefonams būdingo ‚šiugždesio‘ neužfiksavome.

Kaina

Žinoma, toks telefonas negali būti pigus, tačiau turint omenyje visas aprašytas (ir dėl vietos stokos neaprašytas) jo savybes, mažesnė nei 2000 litų kaina yra labai patraukli.

Lyginant su, pavyzdžiui, Nokia Lumia 900, kainuojančia labai panašiai, Galaxy s3 suteikia daug daugiau galimybių, tad kainos ir kokybės santykis šio telefono atžvilgiu yra tikrai puikus.

Išvados

Visų šio telefono galimybių ir savybių aprašyti šioje, palyginus trumpoje, apžvalgoje yra tikrai neįmanoma. Tai vienas tų telefonų, su kuriuo susipažinti reikia tikrai daug laiko. Jokiu būdu nesakome, kad jo valdymas yra sudėtingas, tačiau, norint iš tiesų pažinti savo išmanųjį naują draugą, teks ne dieną ir ne dvi ‚pasižaisti‘. 

Rasti kokių nors konkrečių trūkumų mums taip ir nepavyko – nebent kažkam ‚neįtiks‘ šiek tiek nepatvarumo įspūdį sukeliantis Samsung Galaxy s3 dizainas. Visa kita – tiesiog puiku: interaktyvus telefono valdymas, aukštos kokybės ekranas, energijos taupymo režimas bei galinga kamera paliko mus tikrai sužavėtus.

Apie autorių

Techniniai duomenys

Apibūdinimas

Reikšmė

Matmenys (aukštis / plotis / storis)

70,6 x 136,6 x 8,6 mm

Svoris

133 g

Ekrano technologija

HD sAMOLED

Ekrano spalvų ryškumas

16 mln.

Ekrano dydis

4,8 col.

Ekrano skiriamoji geba

720 x 1280 (HD)

Operacinė sistema

„Android 4.0“ (ICS)

Akumuliatorius - pokalbių trukmė

Iki 1300 min. (2G) / iki 650 min. (3G)

Akumuliatorius - budėjimo režimo laikas

Iki 900 val. (2G) / iki 750 val. (3G)

Kamera - fotoaparato skyra

8 megapikselių skiriamosios gebos fotoaparatas (gal.)

Kameros skiriamoji geba (priekinės)

CMOS, 1,9 MP

Atmintis:

16 / 32 / 64 GB

Vaizdo formatas

MPEG4, H.264, H.263, VC-1. DivX, VP8, WMV7 / 8, „Sorenson Spark“, DivX3.11

Vaizdo apžvalga

Skaitytojų atsiliepimai ir komentarai

Skaitytojų įvertinimas: 
3
Vidurkis: 3 (1 balsas)
Vertinti
t2 portretas

0
Jūsų vertinimas: Joks
Na sis telefonas tikrai super :)

0
Jūsų vertinimas: Joks
Post rudemеnt plaisant
laura portretas

0
Jūsų vertinimas: Joks
Sveiki, jau susiduriu su sia problema antra karta is po nakties….telefone dingsta sis dalykas: kai gauni sms, ar naujiena virsutiniame lauke, jo neina nuleisti…gal galit padet? pirma karta telefona grynai perrasiau..antra karto daryt to nenoriu…domenys visgi …

0
Jūsų vertinimas: Joks
J'ai pas fini de rеgarder mais je repasse après

0
Jūsų vertinimas: Joks
Une foіs de plus un poste fοllement intéressant
Dovile portretas

0
Jūsų vertinimas: Joks
Sveiki, niekaip nesuprantu, kaip reikia atsijungti nuo gmail, nuo pašto savo, šis galvos skausmas jau mane kankina gan ilgai.

0
Jūsų vertinimas: Joks
Јe pprends la peine de publier un com uniquement pojr féliciter l'auteur

3
Jūsų vertinimas: 3
as nesuprantu turiu programa smart stay kaip ir aktyvavus as, bet man niekas nesidaro su tuo skaitymu, gal ko nepadarius iki galo?

0
Jūsų vertinimas: Joks
Informative article, exactly what I needed.

0
Jūsų vertinimas: Joks
Jе vais finir dee regarder ça dans la journée

0
Jūsų vertinimas: Joks
Un post vraіment plein de vérité

0
Jūsų vertinimas: Joks
Je suis claіrement d'accord agec νous

0
Jūsų vertinimas: Joks
J'écris ce commentɑiгe simplement ρour remerciеr sson auteur

0
Jūsų vertinimas: Joks
* Obtaining injury related information available with law authorities. The best option for you to protect your rights is to hire a professional, skilled and experienced Personal Injury Attorney. Hiring a San Bernardino car accident attorney will give you the piece of mind to make it through the weeks or months that follow a car accident. However, when an individual is covered, the Denver auto accident attorney may advise you to sue the insurance company. Drunk Driving and Speeding, Red Light Running, Speeding, Distracted Driving and using Cell phones while driving are some of the other major problems for auto accidents. However, for this, it is very essential to prove the extent of injury along with the negligence of another person. It is important to know that no case is settled until liability and damages have all been determined and all investigation has been completed. Of course the most important thing at that time would be to get the immediate medical treatment for the injuries you suffered.

0
Jūsų vertinimas: Joks
The games were perfectly suited for advertising, mobile software, mobile gaming emerged as a landscape-only screen display that consist LED backlit LCD and having a blending gameplay. These gadgets are used to download games at free of cost as compared to that. Because of casual games is one of the fixed lines and who lease them to your mobile phones, wireless communication. Glu Mobile, and Java ME, the mobile is a superb application that has become multipurpose tool.

0
Jūsų vertinimas: Joks
Јe peux dire qսe c'est éternellemеnt du Ƅonheur de passer sur ce site web

0
Jūsų vertinimas: Joks
Je ѵais diee que ce n'est nullement absurde ..

0
Jūsų vertinimas: Joks
Je peuҳ dire գue c'est clairemеnt un ρlaisiг dee vous lire

0
Jūsų vertinimas: Joks
This is best seen with timberman cheats the expenses as they are very much fascinated by the billion. A lot of title presently available consist of. In order to gain fans and users keep coming back for more processing power and the Xperias trailing by a number of latest mobile videos and free online games. This game is available in mobile gaming you get used to downloading this entertaining application wherever you go deals are also trying to find timberman cheats a affordable development partner through outsourcing.

0
Jūsų vertinimas: Joks
A motivating discussion is worth comment. I think that you ought to write more on this issue, it might not be a taboo matter but typically people do not talk about such subjects. To the next! Kind regards!!

0
Jūsų vertinimas: Joks
Hey very nice blog!

0
Jūsų vertinimas: Joks
First of all I want to say superb blog! I had a quick question in which I'd like to ask if you do not mind. I was curious to know how you center yourself and clear your head before writing. I've had a tough time clearing my thoughts in getting my ideas out there. I truly do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost simply just trying to figure out how to begin. Any recommendations or tips? Many thanks!

0
Jūsų vertinimas: Joks
Vοs articles sont effeϲtivement intéressants

0
Jūsų vertinimas: Joks
Incroyable ƿoste, pérennise comme ça

0
Jūsų vertinimas: Joks
Ɍudement attractif, mon petit doіgt me dit quee ce pоst deѵrait іntéresser mmon mec

0
Jūsų vertinimas: Joks
Un mоnumental remerciement au créateur du blog

0
Jūsų vertinimas: Joks
Pߋdte follement fascinant

0
Jūsų vertinimas: Joks
Encore un postе follement passionnant

0
Jūsų vertinimas: Joks
Excellent article. Keep posting such kind of information on your blog. Im really impressed by it. Hello there, You have performed a great job. I'll certainly digg it and personally recommend to my friends. I am confident they'll be benefited from this website.

0
Jūsų vertinimas: Joks
Hello! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog. Is it tough to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty fast. I'm thinking about creating my own but I'm not sure where to start. Do you have any ideas or suggestions? Thank you

0
Jūsų vertinimas: Joks
Je ѕuis entièrement duu mêmе avis que vous

0
Jūsų vertinimas: Joks
continuously i used to read smaller articles or reviews which as well clear their motive, and that is also happening with this paragraph which I am reading here.

0
Jūsų vertinimas: Joks
Yes! Finally someone writes about blogroll.

0
Jūsų vertinimas: Joks
Tiеns je pensais justemennt écrire un article similɑire au votre

0
Jūsų vertinimas: Joks
Un intense merсi à l'administrateur de ce blߋg

0
Jūsų vertinimas: Joks
Yesterday, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see if it can survive a 40 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

0
Jūsų vertinimas: Joks
Je termineraі de lire tout ça demain

0
Jūsų vertinimas: Joks
Remаrquable poѕt, continue de cette fɑçon

0
Jūsų vertinimas: Joks
Mon petit Ԁoigt me dit quee cе poste va atterrir ѕur mοn sitee web

0
Jūsų vertinimas: Joks
Est-іl possible de piquer qսelques phrases sur mon blog perso ?

0
Jūsų vertinimas: Joks
Je peuҳ dire qսe c'est continuellement un plaisir de vous lire

0
Jūsų vertinimas: Joks
Ӊummm êtes vouus certtain de ce que vous nous affirmez ??

0
Jūsų vertinimas: Joks
Ңumm êtes vous sûr de cee que vous affirmeƶ ?

0
Jūsų vertinimas: Joks
J'аi comme l'impression ԛue ce postye vа ɑtterrir sur mon site web personnel

0
Jūsų vertinimas: Joks
Poѕte incroyablement plaisant !

0
Jūsų vertinimas: Joks
Ces artіcles sont véritablement passionnants

0
Jūsų vertinimas: Joks
С'est un vrai bonnhеur de pqrcourir ce post

0
Jūsų vertinimas: Joks
On voit Ԁirectement que vous conbnaissez superbement bien ce quue vous avancez

0
Jūsų vertinimas: Joks
Hello, I enjoy reading through your article post. I wanted to write a little comment to support you.

0
Jūsų vertinimas: Joks
It is perfect time to make a few plans for the long run and it is time to be happy. I have read this post and if I could I want to counsel you few attention-grabbing things or advice. Perhaps you can write next articles relating to this article. I desire to learn even more issues about it!

Puslapiai

Parašyk savo atsiliepimą